Наша історія

З 2014 року ми прагнули здивувати клієнтів унікальними товарами, починаючи з продажу устілок китайського виробництва. Однак скоро ми усвідомили, що якість залишала бажати кращого.

Неухильно рухаючись уперед, з 2015 року ми почали власне виробництво устілок з гнучкими ніхромовими нагрівачами. Незважаючи на це поліпшення, вони не мали належної довговічності.

Досвід і прагнення до досконалості привели нас до 2016 року, коли ми почали використовувати карбонові нагрівачі та комбінувати з теплоізоляційними матеріалами і кількістю шарів.

З 2017 по 2021 роки ми зупинилися на виробництві устілок з матеріалами, які зарекомендували себе якнайкраще, - комбінація текстилю та різнофактурного ЕВА низької щільності в поєднанні з надійними карбоновими нагрівачами. Також ми налагодили виробництво підігріву для рук, при цьому шукали подібні товари зарубіжного виробництва гідної якості.

Наша безперервна робота та реалії воєнного часу у 2022 році сприяли перейти на використання нових матеріалів ЕВА високої щільності без текстилю, враховуючи при цьому потреби та відгуки наших клієнтів.

Сьогодні ми з гордістю виробляємо устілки з унікальною комбінацією матеріалів, що забезпечують комфорт і довговічність, враховуючи побажання і досвід наших клієнтів.

   

   


Виробництво


Наше виробництво являє собою сучасний цех, оснащений спеціальним обладнанням і технологіями, здатними забезпечити високу якість наших продуктів.

У виробах ми використовуємо передові нагрівальні технології, включаючи карбонові нагрівачі, забезпечуючи ефективний і рівномірний розподіл тепла.

Наш асортимент обладнання охоплює високоточні верстати для оброблення матеріалів, що дають змогу створювати устілки з високою точністю і повторюваністю. Ми також володіємо спеціалізованими пристроями для контролю якості кожної партії продукції, щоб гарантувати відповідність допускам і стандартам.

Наша команда володіє всіма навичками і знаннями для ефективного управління обладнанням і виробничим процесом, гарантуючи бездоганність виробів, які ми створюємо.